BSM-BST SANAYİ TİPİ AKSİYEL FAN

metal çelik şerit rulo kelepçeGenel Özellikler

METAL RULO KELEPÇE / BAĞLANTI KLIPSI kombinasyonu her türlü flexible hava kanalı bağlantısı için, özel olarak dizayn edilmiş, çok amaçlı bir bağlantı elemanı kombinasyonudur. Paslanmaz uzun metrajlı çelik şeritler ve özel bağlantı klipsinden oluşmaktadır.

Özellikler ve Avantajlar

Genel

METAL RULO KELEPÇE, 9 mm genişliğinde ve 0.6 mm kalınlığında AISI 430 kalite paslanmaz çelik şeritten imal edilmiştir. Paslanmaz çelik şeritin kenarları, gerek bağlantı gerekse bağlantı sonrasında, flexible hava kanalına zarar vermemesi için yuvarlatılmıştır. 30 m uzunluğundaki paslanmaz çelik şeritler rulo haline getirilerek özel bir plastik kaset ile ambalajlanmıştır.

BAĞLANTI KLIPSI, kolay ve hızlı tespit imkanı sağlayan, bir kilitleme elemanıdır.Nikel kaplı iç gövde ve çinko kaplı vidadan oluşmuştur. Vida başı çok özel bir dizayna sahiptir. Düz tornavida, yıldız tornavida, anahtar v.b. gibi birçok el aleti kullanımıyla montaj yapılabilir.

METAL RULO KELEPÇE / BAĞLANTI KLIPSI kombinasyonu kes ve tak özelliğine sahiptir. Montaj esnasında kullanılacak kelepçe boyu uygulamacı tarafından belirlenir, fire vermez ve tam manasıyla bir bağlantı sağlar.

 


Teklif Talep Formu    -    Sipariş Formu    -    Fiyatlara KDV ve Kargo Dahil Değildir! Özel indirimler İçin Lütfen İrtibata Geçiniz.!

AÇIKLAMA - MODEL

İÇERİK

FİYATLAR - Euro

Metal Rulo Kelepçe

06x9mm x 30metre /  Rulo

34,00€

Bağlantı Klipsi

Sıkıştırma Tokası 50 Adet / Kutu

36,50€

 

 

 

Etiketler:
metel şerit kelepçe,metal rulo kelepçe,flex bağlantı kelepçesi,klipsli kelepçe,atc kelepçe,afs kelepçe,30 metre rulo kelepçe,fiyatı,ankara,yerli,ithal,şerit,klips,bağlantı,sıkıştırma,boru,esnek ,havalandırma,kelepçesi,