ELYAF PANEL - KASET FİLTRE G4 - EU4

g4 eu4 panel kaset elyaf filtreKaset Filtreler

Kaset filtreler, cam elyaf malzemeden mamul metal çerçevelidir. Maksimum filtre ömrünü elde etmek için, filtrasyon alanı yüksektir. Mukavemeti artırmak için hem ön yüzünde hemde arka yüzünde tel takviyesi mevcuttur. Kaset filtreler havalandırma sistemlerinde ön filtre ve ana filtre olarak kaba ve ince toz taneciklerinin tutulmasında kullanılır. Kaset filtreler havalandırma sistemlerinde, fan coillerde, kompresörlerde, mutfak davlumbazlarında, hava koşullandırma sistemlerinde kullanıldığı gibi boya kabinlerinde de ön filtre olarak kullanılmaktadır. Duvar ve kanal tipi modelleri de bulunmaktadır.

Katlanmış filtre yüzeyi, panel filtrelere göre daha büyük filtrasyon alanı oluşturur.Toz tanecikleri, katlanmış filtre yüzeyine daha çok nüfus eder ve düşük hava direncinde yüksek toz tutma kapasitesi sağlar.

Özellikler

Artırılmış yüzey alanı, uzun kullanım ömrü, uzun bakım aralıkları, kolay montaj, yüksek toz tutma kapasitesi, yıkanabilir ve değiştirilebilir filtre elyafı, çift tarafta filtre teli, hacimsel nakliye kolaylığı, çevre dostu, basit ve hafif, düşük basınç kaybı, sıcak daldırma galvaniz çerçeve ve filtre teli. 

 

Fiyatlar İçin lütfen İletişime Geçiniz.

 

Teklif Talep Formu    -    Sipariş Formu    -    Fiyatlara KDV ve Kargo Dahil Değildir! Özel indirimler İçin Lütfen İrtibata Geçiniz.!

 

 

 

 

Etiketler:
g3,g4,sentetik,elyaf,rulo,kaset,zigzag,zig zaklı,panel filtre,ksaet filtre,fiyatı,ankara,elyaf kaset filtre,kaba filtre,toz tutucu metal filtre,ön filtre,galvaniz kasalı filtre,kağıt kasalı filtre